İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

                                                         BEŞİKTAŞ FİNAL KURS

Beşiktaş Final kurs şubesi 43 yıllık sınavlara hazırlık tecrübesi bulunan Final Eğitim Kurumlarının en köklü şubelerindendir. Öğrencilerimi planlı bir şekilde sınavlara hazırlamakta, okul derslerine takviye yapmaktadır.

ÖĞRETİM KADROSU

Beşiktaş Final Kursunda öğretmenlerimiz 'anlatan' değil 'öğretendir'. Öğretmenlerimiz 'Hiç bir başarının tesadüf' olmadığını bilir, bilgi ve seygive dayalı bir öğrenme ortamı oluşturmaktadırlar. Deneyimli, alanına hakim ve ilgili bir öğretim kadrosu mevcuttur.

SINAVLARA HAZIRLIK

Beşiktaş Final Dershanesi'nde sınavlara yoğun bir şekilde hazırlık adeta bir gelenektir. Nice İstanbul ve Türkiye dereceleri şubemizden çıkmış, öğrencilerimiz ülkemizin en köklü üniversitelerine yerleşmişlerdir.

DERSLER/ETÜTLER/SORU ÇÖZÜMLERİ

Beşiktaş Fİnal Özel Kursunda eğitime okullar açılmadan hızlandırma programıyla başlanmasının yanı sıra hastasonları ise konu anlatımları, haftaiçi ek dersler, etütler ve ofis soru çözümleri yapılmaktadır. 

EĞİTİM ORTAMI

Beşiktaş Final Özel Kursu'ında öğrencilerimiz ferah,aydınlık,tekli sıraların olduğu, klimalı ve akıllı tahtalı teknoloji sınıflarında eğitim görmektedirler. Binamızın bir katı öğrencilerimizin ders çalışması için kütüphane olarak tasarlanmıştır.

YAYINLAR

Beşiktaş Final Dershanesi'de çift yayın kullanılmaktadır. Yayınlarımız haftalık konu dergileri (36 adet), haftalık soru dergileri(36 adet) branş soru bankaları ve yaprak testlerden oluşmaktadır. 

DENEME SINAVLARI

Beşiktaş Final Kurs'unda her hafta deneme sınavı uygulanmaktadır. Sınav paketimiz finale doğru tarama, merkez deneme, faal deneme, final Türkiye geneli, TÖDER Türkiye geneli ve Özdebir Türkiye geneli sınavlarından oluşmaktadır. 

REHBERLİK/ÖLÇME DEĞERLENDİRME/EĞİTİM KOÇLUĞU

Beşiktaş Final Dershanesi'nde yapılan sınavların analizleri öğrenci ve velilerimizle paylaşılmakta, kişiye özel çalışma programı, ödev kontrolleri uygulanmaktadır. Eğitim koçluğu sistemimizle öğrencilerimizin kariyer planlaması yapılmakta, üniversite tercih danışmanlığı uygulanmaktadır. 

1979’da başladı Final’in öyküsü. Anadolu’nun şirin bir kentinde 6 derslik, 7 öğretmen ve 17 öğrenciyle... Final, kurulduğu günlerde inanıyordu “hiçbir başarının tesadüf olmadığına...” Bu mütevazı başlangıcın ciddi bir eğitim kervanına dönüşeceğine, ülkenin dört bir yanında bir eğitim meşalesi tutuşturacağına ve Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaşacağına... Bu inançla çıktı yola…

Bugün ülkemizin dört bir yanında yer alan akademi okulları, kampüs okulları, kurs merkezleri, üniversitesi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Azerbaycan’daki dershaneleri ile devam ediyor başarı yolculuğuna…