İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Hakkımızda

Beşiktaş Final kurs şubesi 43 yıllık sınavlara hazırlık tecrübesi bulunan Final Eğitim Kurumlarının en köklü şubelerindendir. Öğrencilerimi planlı bir şekilde sınavlara hazırlamakta, okul derslerine takviye yapmaktadır.

ÖĞRETİM KADROSU

Beşiktaş Final Kursunda öğretmenlerimiz 'anlatan' değil 'öğretendir'. Öğretmenlerimiz 'Hiç bir başarının tesadüf' olmadığını bilir, bilgi ve seygive dayalı bir öğrenme ortamı oluşturmaktadırlar. Deneyimli, alanına hakim ve ilgili bir öğretim kadrosu mevcuttur.

SINAVLARA HAZIRLIK

Beşiktaş Final Dershanesi'nde sınavlara yoğun bir şekilde hazırlık adeta bir gelenektir. Nice İstanbul ve Türkiye dereceleri şubemizden çıkmış, öğrencilerimiz ülkemizin en köklü üniversitelerine yerleşmişlerdir.

DERSLER/ETÜTLER/SORU ÇÖZÜMLERİ

Beşiktaş Fİnal Özel Kursunda eğitime okullar açılmadan hızlandırma programıyla başlanmasının yanı sıra hastasonları ise konu anlatımları, haftaiçi ek dersler, etütler ve ofis soru çözümleri yapılmaktadır. 

EĞİTİM ORTAMI

Beşiktaş Final Özel Kursu'ında öğrencilerimiz ferah,aydınlık,tekli sıraların olduğu, klimalı ve akıllı tahtalı teknoloji sınıflarında eğitim görmektedirler. Binamızın bir katı öğrencilerimizin ders çalışması için kütüphane olarak tasarlanmıştır.

YAYINLAR

Beşiktaş Final Dershanesi'de çift yayın kullanılmaktadır. Yayınlarımız haftalık konu dergileri (36 adet), haftalık soru dergileri(36 adet) branş soru bankaları ve yaprak testlerden oluşmaktadır. 

DENEME SINAVLARI

Beşiktaş Final Kurs'unda her hafta deneme sınavı uygulanmaktadır. Sınav paketimiz finale doğru tarama, merkez deneme, faal deneme, final Türkiye geneli, TÖDER Türkiye geneli ve Özdebir Türkiye geneli sınavlarından oluşmaktadır. 

REHBERLİK/ÖLÇME DEĞERLENDİRME/EĞİTİM KOÇLUĞU

Beşiktaş Final Dershanesi'nde yapılan sınavların analizleri öğrenci ve velilerimizle paylaşılmakta, kişiye özel çalışma programı, ödev kontrolleri uygulanmaktadır. Eğitim koçluğu sistemimizle öğrencilerimizin kariyer planlaması yapılmakta, üniversite tercih danışmanlığı uygulanmaktadır. 

Beşiktaş Final Dershanesi hazırlık kursları arasında en iyi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Hazırlık kursları için eğitimin lideri olan final eğitim kurumlarının merkez şubesi Beşiktaş final kursu 10 kişilik akıllı tahtalı teknolojik vip sınıflar, özel eğitim koçu, özel kütüphanesi, birebir loca ve özel ders imkanı ve daha bir çok özelliği ile 42 yıllık kazandırma alışkanlığına devam ediyor. Geç kalmadan hemen arayın.

Final’in merkez şubesi!
0212 236 54 54
Hakkımızda